Erga Caffe jest rodzinną marką stworzoną w 2015 roku z pasji do kawy.

Zajmujemy się wypalaniem i dostawą ziaren kawy do gastronomii, biur, instytucji oraz dla odbiorców indywidualnych. W ofercie posiadamy zarówno doskonałe mieszanki single-origin oraz kawy smakowe. Można też u nas zaopatrzyć się w wysokiej jakości herbaty. Tworzymy spersonalizowane produkty i marki własne, kreując wizerunek naszych klientów na oryginalnych opakowaniach.

Posiadamy własny park maszyn drukujących, pozwalający wykonać indywidualny wysokiej jakości nadruk cyfrowy na opakowaniach pokrytych papierem już od 10 sztuk! W zakładce kawa z Twoim logo można zobaczyć nasze realizacje.

Aktywność #ergacaffe

#konferencje i #eventy

Organizujemy obsługę kawową dla konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. W oparciu o nasze najlepsze mieszanki ziaren zapewniamy degustację połączoną z warsztatami kawowymi. Współpracujemy z wybitymi znawcami sztuki parzenia kawy. Przygotowujemy kubki oraz kawę w opakowania z logo imprezy.

#sport

Uczestniczymy w wydarzeniach sportowych i rekreacyjnych. Przygotowujemy obsługę kawową dla gości, widzów i uczestników. Zapewniamy spersonalizowaną kawę oraz kubki z logo imprezy i sponsorów. Kawa z wydrukowaną wizualizacją idealnie nadaje się na prezenty lub/i nagrody.

#sztuka

Wspieramy krajowe i zagraniczne wydarzenia kulturalne i artystyczne. Organizujemy serwis kawowy i spersonalizowane produkty z logo imprezy. Nasza kawa w okolicznościowych opakowaniach jest wyjątkową pamiątką oraz promocją wydarzenia.

Poczuj smak życia

Kontakt